Wczytuję dane...

Bluzy męskie

Bluzy męskie to moda typowo casualowa, bez której trudno się obyć nawet największemu elegantowi. Po dniach pracy, spotkań i towarzyskich wyzwań zawsze nadchodzą bowiem chwile odpoczynku i odprężenia, w których chcemy przede wszystkim czuć się swobodnie –  a ściślej mówiąc, czuć się sobą.

W sklepie Gogolfun znajdziesz bluzy męskie z miękkich, miłych dla ciała tkanin, które umożliwiają nieskrępowany ruch i pozwalają relaksować się w domu czy na świeżym powietrzu. Z założenia inspirowane wzornictwem sportowym, nie rezygnują jednak z modowego polotu i designerskiej charyzmy, dając w efekcie fantastyczne połączenie wygody i modowego indywidualizmu.

Podstawowe rodzaje bluz obejmują klasyczne modele wkładane przez głowę, które pełnią funkcję cieplejszych T-shirtów z długim rękawem. Założysz je z powodzeniem do ulubionych jeansów i designerskich trampek. Sporą popularnością cieszą się również bluzy męskie na zamek, które ułatwiają dopasowanie stroju do aktualnych warunków klimatycznych – w każdej chwili możesz je swobodnie rozpiąć, pokazując światu modną koszulkę, lub też zapiąć pod szyję. Stosunkowo najbardziej sportowy krój charakteryzuje natomiast bluzy z kapturem, które polecane są przede wszystkim mężczyznom młodym… ciałem i duchem. Sam kaptur wbrew pozorom nie jest tylko modernistyczną ozdobą, ale także praktyczną alternatywą dla czapki.

Bluzy męskie w sklepie Gogolfun to moda prosto ze słonecznej Italii, gdzie design dyktuje ton codziennej rzeczywistości. Stąd też zachwycające kolorowe wzornictwo, które sprawi, że poczujesz się absolutnie wyjątkowo, a zarazem bardzo dynamicznie!

Sortuj według:
Visualizzare produktów

Bluza

156,00 PLN

bluzy

159,96 PLN

Bluzy

159,96 PLN

Bluzy

159,96 PLN

Bluzy

159,96 PLN

Bluza

156,00 PLN

bluzy

159,96 PLN

120,00 PLN