Wczytuję dane...

Bluzy męskie

Bluzy męskie to moda typowo casualowa, bez której trudno się obyć nawet największemu elegantowi. Po dniach pracy, spotkań i towarzyskich wyzwań zawsze nadchodzą bowiem chwile odpoczynku i odprężenia, w których chcemy przede wszystkim czuć się swobodnie –  a ściślej mówiąc, czuć się sobą.

W sklepie Gogolfun znajdziesz bluzy męskie z miękkich, miłych dla ciała tkanin, które umożliwiają nieskrępowany ruch i pozwalają relaksować się w domu czy na świeżym powietrzu. Z założenia inspirowane wzornictwem sportowym, nie rezygnują jednak z modowego polotu i designerskiej charyzmy, dając w efekcie fantastyczne połączenie wygody i modowego indywidualizmu.

Podstawowe rodzaje bluz obejmują klasyczne modele wkładane przez głowę, które pełnią funkcję cieplejszych T-shirtów z długim rękawem. Założysz je z powodzeniem do ulubionych jeansów i designerskich trampek. Sporą popularnością cieszą się również bluzy męskie na zamek, które ułatwiają dopasowanie stroju do aktualnych warunków klimatycznych – w każdej chwili możesz je swobodnie rozpiąć, pokazując światu modną koszulkę, lub też zapiąć pod szyję. Stosunkowo najbardziej sportowy krój charakteryzuje natomiast bluzy z kapturem, które polecane są przede wszystkim mężczyznom młodym… ciałem i duchem. Sam kaptur wbrew pozorom nie jest tylko modernistyczną ozdobą, ale także praktyczną alternatywą dla czapki.

Bluzy męskie w sklepie Gogolfun to moda prosto ze słonecznej Italii, gdzie design dyktuje ton codziennej rzeczywistości. Stąd też zachwycające kolorowe wzornictwo, które sprawi, że poczujesz się absolutnie wyjątkowo, a zarazem bardzo dynamicznie!

Sortuj według:
Visualizzare produktów

Bluza

156,00 PLN

Bluza

156,00 PLN

Bluza

160,00 PLN

bluzy

159,96 PLN

Bluzy

159,96 PLN

Bluzy

159,96 PLN

Bluzy

159,96 PLN

Bluza

156,00 PLN

bluzy

159,96 PLN

Bluza

180,00 PLN

Bluza

156,00 PLN

Bluza

119,96 PLN

Bluza

140,00 PLN

Bluza

156,00 PLN

120,00 PLN