Wczytuję dane...

Długie sukienki

Długie sukienki z założenia klasyfikowane są jako eleganckie kreacje wieczorowe zbliżające kobietę do idei księżniczki z bajki. Niekoniecznie praktyczne, przy szczególnych okazjach stają się najlepszą ozdobą damskiej figury i gwarancją doskonałego samopoczucia.

Długie sukienki sięgają kostek, czubków pantofli, a nawet samej ziemi! Owa opływowość wizualnie wydłuża i wysmukla figurę, co częściowo tłumaczy popularność tych niezwykłych kreacji. Ale długie treny, spódnice i falbany przekładają się również na elegancję na najwyższym poziomie, godną największych uroczystości i światowych gali. Nic dziwnego, że kobiety tak chętnie wybierają długie sukienki jako stylizację na wesele, bal maturalny lub studniówkę, Sylwestra czy wielki wieczór wśród towarzyskiej śmietanki.

W sklepie Gogolfun proponujemy długie sukienki stworzone przez projektantów mody, rozumiejących doskonale potrzebę poczucia niezwykłości i realizacji skrytych marzeń. Poszczególne kreacje zachwycają fantazją, odmieniając szlachetne tkaniny przez dziesiątki stylów i krojów. Obok eleganckich wieczorowych modeli do dyspozycji mamy również urocze sukienki letnie, które pozwalają kroczyć po wakacyjnym trotuarze z podniesioną głową i wypiętą piersią. Plisy, marszczenia, falbany, wycięcia, kokardy i paski to krawieckie sztuczki nadające każdej pojedynczej sukience oryginalnego charakteru.

Długie sukienki w Gogolfun dopasowane są do różnych okazji, sylwetek i typów osobowości – wszystkie je łączy jednak najwyższa jakość wykonania i ponadczasowy design!

Sortuj według:
Visualizzare produktów

Sukienka

716,00 PLN

Sukienka

1000,00 PLN

Sukienka

756,00 PLN

Sukienka

800,00 PLN

Sukienka

716,00 PLN

Sukienka

716,00 PLN

Sukienka

716,00 PLN

Sukienka

700,00 PLN

Sukienka

740,00 PLN

Sukienka

720,00 PLN

Sukienka

716,00 PLN

Sukienka

676,00 PLN