Wczytuję dane...

Kąpielówki męskie

Kąpielówki męskie to z jednej strony niby tylko szorty, z drugiej, kompletny strój plażowy, który czyni letni relaks prawdziwą zabawą. W sklepie Gogolfun znajdziesz najgorętsze modele na nadchodzący sezon wakacyjny!

Im mniej ubrania na człowieku, tym większe robi ono wrażenie! To twierdzenie szczególnie trafnie odnosi się designerskich kąpielówek made in Italy. Unikalne wzornictwo i uniwersalny krój sprawiają, że każdy mężczyzna poczuje się dobrze w swojej skórze i w pełni skorzysta z uroków pięknej pogody.

Kąpielówki męskie przeznaczone są przede wszystkim do ogólnie rozumianej rekreacji plażowej. Idealne do opalania i kąpieli w morzach, jeziorach czy hotelowych basenach, nadają się również do uprawiania letnich sportów. Luźniejszy krój zapewnia optymalny komfort mimo upałów, zaś elastyczny pas łatwo dopasowuje się do sylwetki, gwarantując bezpieczny margines. Dobrze dobrane kąpielówki podołają przy tym i morskim falom, i pełnej wigoru grze w piłkę plażową.

W Gogolfun proponujemy kąpielówki dla mężczyzn, którzy lubią wyróżniać się z tłumu i ściągać na siebie kobiece spojrzenia. Kolorowe, żywe desenie doskonale podkreślają letnią opaleniznę, jednocześnie emanując beztroskim klimatem. A że prawdziwego dżentelmena cechuje dobry humor i dystans do siebie samego, największą popularnością cieszą się współcześnie modele o wesołych wzorach i tropikalnych odcieniach. Pozostaje już tylko dobrać pasujący ręcznik plażowy oraz stylowe klapki, i recepta na wspaniałe wakacje gotowa!

Sortuj według:
Visualizzare produktów
Promocja

Boxer Mare

111,97 PLN
159,96 PLN
Oszczędzasz 47.99 PLN