Wczytuję dane...

Kombinezony Damskie

Kombinezony damskie należą do bardziej enigmatycznych i tajemniczych elementów kobiecej szafy. Nic dziwnego, że wybierają je najchętniej damy pełne charyzmy i uwielbienia dla śmiałego designu.

Kombinezony jako takie przywołują poniekąd wątpliwe skojarzenia z ubiorem dla niemowlaków czy odzieżą roboczą. Faktycznie, historycy mody wyjaśniają, że powstały one jako odpowiedź na praktyczne zapotrzebowanie – na początku XX w. pracujące już powszechnie kobiety marzyły o wygodnym, łatwym do zakładania stroju, z którego można było równie łatwo „wyskoczyć” po powrocie do domu. W latach 30-tych pojawiły się już jednak kombinezony damskie przeznaczone do salonów mody, inspirowane militarnym napięciem w okresie między I a II Wojną Światową.

Obecnie kombinezon damski to już trwały element kolekcji haute couture, od wielu sezonów rywalizujący skutecznie z najpiękniejszym kreacjami galowymi. Kombinezon dzięki swemu jednoczęściowemu charakterowi doskonale podkreśla bowiem sylwetkę, optycznie ją wysmuklając i wydłużając.

W sklepie Goglofun oferujemy eleganckie kombinezony damskie zaprojektowane przez mistrzów krawiectwa. Nasze Klientki mogą wybierać między modelami o krótkich i długich nogawkach, jak również różnej długości rękawów. Odważne, zdobne, a wręcz ekskluzywne, będą przebojem na przyjęciach, bankietach oraz wszędzie tam, gdzie wskazane jest zwrócić na siebie uwagę szerszego otoczenia. Z eleganckimi butami na wysokim obcasie kombinezon tworzy wspaniałą alternatywę dla przebojowej sukienki.

Sortuj według:
Visualizzare produktów

Sukienka

140,00 PLN

Dresy

180,00 PLN

Dresy

180,00 PLN