Wczytuję dane...

Kurtki Męskie

Kurtki męskie z założenia są propozycją raczej codzienną i casualową, a dzięki owemu swobodnemu charakterowi potrafią zaskakiwać naprawdę spektakularnym designem. Nie założysz ich co prawda do garnituru, ale dla swetra, koszulki czy bawełnianej koszulki są zdecydowanie najprzyjaźniejszym okryciem wierzchnim.

Kurtki noszą przy tym mężczyźni młodsi i starsi, miłośnicy krzykliwego stylu urban, oraz zwolennicy sportowej elegancji. W zależności od materiału i grubości podszewki, mogą one być propozycją na chłodną wiosnę i jesień, lub kapryśne dni letnie. Jednym słowem idealnie jest mieć w szafie kilka modeli – w sklepie Gogolfun znajdziesz propozycje na różne okazje, osobowości i pory roku.

Absolutną klasykę stanowią kurtki męskie ze skóry (naturalnej czy syntetycznej). Dobrze chronią one przed chłodem i powiewami wiatru jednocześnie budując wizerunek mężczyzny silnego, zdecydowanego, przebojowego. Czarne kurtki ze skóry przyjemnie kojarzą się z subkulturą motocyklową i dodadzą Ci splendoru, nawet, jeśli na co dzień jeździsz metrem, a nie Harleyem.

W sklepie Goglofun znajdziesz również kurtki jeansowe męskie uznanych włoskich marek odzieżowych. Naturalny czar ponadczasowego denimu podkreślony jest unikalnymi wyszywkami na plecach, które sprawią, że staniesz się doskonale rozpoznawalny! Modne strzępienia wprowadzą zaś do stylizacji nieco młodzieńczej przekory, która dziś wiąże się nie tyle z metryką, co młodością ducha.

Miłośnikom prostego stylu urzekającego cichą elegancją można polecić bardziej spokojne modele kurtek, w uniwersalnych odcieniach i o swobodnym, wygodnym kroju!

Sortuj według:
Visualizzare produktów

Kurtka męska

180,00 PLN

Kurtki

119,96 PLN
Wyprzedaż

kurtki

139,98 PLN
279,96 PLN
Oszczędzasz 139.98 PLN