Wczytuję dane...

Marynarki Damskie

Marynarki damskie to najbardziej efektowne okrycie ramion prawdziwej elegantki. Z założenia formalne i spełniające wymogi najsurowszej etykiety, stały się synonimem życia biznesowego i wielkich celebracji, choć wiele kobiet z chęcią nosi je na co dzień.

Współczesne marynarki damskie cechuje bowiem niesłychana różnorodność. Te najprostsze modele inspirowane są modą męską i nadają płci pięknej dominującego, silnego charakteru. Zakładane do eleganckich spodni czy ołówkowych spódnic tworzą kostiumy o sile wyrazu równej garniturowi.

Kobiety co do zasady lubią jednak podkreślać swoją unikalność i chętniej wybierają kroje i barwy, które stoją niejako w opozycji do stylu męskiego. Marynarki damskie przybierają więc formy bardzo zgrabne, dopasowane do niuansów kobiecej sylwetki i podkreślające szerokość ramion oraz wąskość talii. Znane jako bolerka i żakiety, różnią się długością i sposobem wycięcia na dekolcie, dając w rezultacie bardzo różnorodne efekty stylistyczne.

W sklepie Gogolfun proponujemy marynarki damskie o słynnym na całym świecie włoskim szyku, wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów. Odważne kroje idą w parze ze śmiałym designem i kolorystyką, którą podkreśla osobowość i dodaje pewności siebie. Noszone do sukienek, spódnic czy nawet casualowych jeansów, mogą pełnić funkcję oficjalnego wykończenia stylizacji lub eleganckiego okrycia wierzchniego na chwile, gdy sama koszulka staje się niewystarczająca. Marynarka damska to też wspaniały pretekst do ciekawego ułożenia włosów oraz wyciągnięcia z szafy stylowych butów na wysokim obcasie!

Sortuj według:
Visualizzare produktów
Wyprzedaż

Marynarka damska

206,40 PLN
516,00 PLN
Oszczędzasz 309.60 PLN
Wyprzedaż

Marynarka damska

158,40 PLN
396,00 PLN
Oszczędzasz 237.60 PLN