Wczytuję dane...

Sukienki eleganckie

Sukienki eleganckie to damska moda z najwyższej półki. Stworzone z myślą o okazjach, w których każda kobieta pragnie przeistoczyć się w prawdziwą damę, zbliżają do marzeń i pozwalają poczuć się absolutnie wyjątkowo.

Sukienki wieczorowe w sklepie Gogolfun to propozycja dla najbardziej wymagających Klientek, które lubią błyszczeć w towarzystwie. Inspirowane dawną modą arystokratyczną są propozycją przede wszystkim na wielkie okazje: sukienki na wesele, przyjęcia, studniówki, bale maturalne i karnawałowe, wieczory sylwestrowe, ale także spotkania towarzyskie w elitarnym gronie. Fantazyjne kroje idą w parze z najwyższej jakości tekstyliami, oblekając damską figurę w sposób naprawdę bajkowy.

Wśród najciekawszych propozycji znajdują się na pewno sukienki bez ramion, a także modele na jednym lub dwóch ramiączkach, pięknie odsłaniające dekolt. Na chłodniejsze lub bardziej formalne okazje idealne są z kolei suknie wieczorowe ze stójką wykonane z luksusowego aksamitu. W kreacjach ceni się przy tym asymetrię – jedna odsłonięta noga czy ramię to gwarancja „allure” na miarę gwiazdy filmowej!

W Gogolfun znaleźć można suknie wieczorowe renomowanych włoskich marek modowych. Ogromny wybór modeli sprawia, że każda kobieta znajdzie kreację idealnie pasującą do jej temperamentu i figury, jak również doskonale sprzyjającą okazji. Romantyczne i śmiałe, ujmujące prostotą oraz zachwycające fantazją, jednobarwne i skrzące kolorami – sukienki eleganckie w naszej ofercie to po prostu gwarancja dobrej zabawy i niezatartego wrażenia!

Sortuj według:
Visualizzare produktów

Sukienka

716,00 PLN

Sukienka

1000,00 PLN

Sukienka

756,00 PLN

Sukienka

800,00 PLN

Sukienka

716,00 PLN

Sukienka

716,00 PLN

Sukienka

716,00 PLN

Sukienka

700,00 PLN

Sukienka

740,00 PLN

Sukienka

720,00 PLN

Sukienka

716,00 PLN

Sukienka

676,00 PLN

Sukienka

480,00 PLN