Wczytuję dane...

Sukienki eleganckie

Sukienki eleganckie to damska moda z najwyższej półki. Stworzone z myślą o okazjach, w których każda kobieta pragnie przeistoczyć się w prawdziwą damę, zbliżają do marzeń i pozwalają poczuć się absolutnie wyjątkowo.

Sukienki wieczorowe w sklepie Gogolfun to propozycja dla najbardziej wymagających Klientek, które lubią błyszczeć w towarzystwie. Inspirowane dawną modą arystokratyczną są propozycją przede wszystkim na wielkie okazje: sukienki na wesele, przyjęcia, studniówki, bale maturalne i karnawałowe, wieczory sylwestrowe, ale także spotkania towarzyskie w elitarnym gronie. Fantazyjne kroje idą w parze z najwyższej jakości tekstyliami, oblekając damską figurę w sposób naprawdę bajkowy.

Wśród najciekawszych propozycji znajdują się na pewno sukienki bez ramion, a także modele na jednym lub dwóch ramiączkach, pięknie odsłaniające dekolt. Na chłodniejsze lub bardziej formalne okazje idealne są z kolei suknie wieczorowe ze stójką wykonane z luksusowego aksamitu. W kreacjach ceni się przy tym asymetrię – jedna odsłonięta noga czy ramię to gwarancja „allure” na miarę gwiazdy filmowej!

W Gogolfun znaleźć można suknie wieczorowe renomowanych włoskich marek modowych. Ogromny wybór modeli sprawia, że każda kobieta znajdzie kreację idealnie pasującą do jej temperamentu i figury, jak również doskonale sprzyjającą okazji. Romantyczne i śmiałe, ujmujące prostotą oraz zachwycające fantazją, jednobarwne i skrzące kolorami – sukienki eleganckie w naszej ofercie to po prostu gwarancja dobrej zabawy i niezatartego wrażenia!

Sortuj według:
Visualizzare produktów
Wyprzedaż

Sukienka

280,00 PLN
756,00 PLN
Oszczędzasz 476.00 PLN
Wyprzedaż

Sukienka

356,00 PLN
516,00 PLN
Oszczędzasz 160.00 PLN
Wyprzedaż

Sukienka

196,00 PLN
556,00 PLN
Oszczędzasz 360.00 PLN
Wyprzedaż

Sukienka

360,00 PLN
600,00 PLN
Oszczędzasz 240.00 PLN