Wczytuję dane...

Sukienki krótkie

Sukienki krótkie to propozycja dla kobiet śmiałych, dynamicznych, lubiących stawiać zdecydowane kroki! Wziąwszy zaś pod uwagę, jak długo trwało emancypantkom wywalczenie prawa do odsłonięcia kolana bez wywoływania skandalu, warto ulec współczesnej modzie i dać się od czasu do czasu oswobodzić ze stereotypów.

Krótkie sukienki to odpowiedź na modę miejską, sportową, odważną. Z założenia zmysłowe, bo odsłaniające sporą część nogi, są one w dzisiejszej kulturze symbolem seksapilu i kobiety kuszącej, łamiącej męskie serca. Ale w zależności od modelu krótkie sukienki wieczorowe mogą być mniej lub bardziej casualowe, bądź, wręcz przeciwnie, eleganckie, czy nawet formalne! W sklepie Gogolfun znajdziesz więc sukienki, które z łatwością można założyć na wesele czy ekscytującą randkę tylko we dwoje, jak również sukienki nadające się do pracy czy na wakacje!

Letnie sukienki mini zachwycają przy tym wycięciami i odsłoniętym ramionami, aż prosząc się o słoneczne pocałunki. Wykonane z lekkich materiałów stają się ozdobą pięknego ciała i sposobem na zwrócenie na siebie uwagi. Z drugiej strony, mamy też komfortowe sukienki krótkie z dzianiny czy ekoskóry, które zapewniają więcej ciepła i uniwersalizmu. Te najluźniejsze modele to ukłon w stronę doskonałego samopoczucia i codziennej wygody.

Sukienki krótkie wymagają oczywiście stosownego akompaniamentu. W sklepie Gogolfun znajdziesz wszystkie niezbędne dodatki, które zagwarantują stylizacji pełen sukces – od eleganckich butów na wysokim obcasie po stylowe torebki na ramię.

Sortuj według:
Visualizzare produktów

Sukienka

320,00 PLN

sukienka

159,96 PLN

Sukienka

156,00 PLN

Sukienka

140,00 PLN

Sukienka

279,96 PLN

Sukienka

148,00 PLN