Wczytuję dane...

Akcesoria Męskie

Akcesoria męskie to szeroki wybór dodatków modowych, które realizują zasadę, że diabeł tkwi w szczegółach. Nawet najelegantszy strój nie obroni się bowiem, jeśli nie dopełnimy go harmonijnymi detalami – idealnie, najwyższej jakości!

Do najbardziej wykwintnych akcesoriów dla panów zaliczają się oczywiście krawaty i muchy męskie. Jako dopełnienie garnituru, są dla mężczyzny tym, czym dla kobiety jest biżuteria. Z jednej strony, ożywiają koszulę i podkreślają image właściciela, z drugiej, idealnie wpisują się w całość stylizacji, stając się przysłowiową kropką nad „i”.

Do garnituru i każdych spodni prawdziwy dżentelmen potrzebuje również eleganckich skarpetek. Niby ukryte między butem a nogawką spodni, w rzeczywistości bywają one bardzo widoczne, zwłaszcza w czasie siedzenia. Ciekawe męskie skarpetki bywają iście intrygującym dodatkiem!

Wielu mężczyzn nie wyobraża sobie również życia bez szelek, które utrzymują spodnie we właściwym miejscu, zapewniają poczucie pewności siebie, bez nieprzyjemnego zaciskania pasania. Stylowe szelki nie tylko spełniają funkcjonalną rolę, ale bywają także fantazyjną ozdobą koszulki kojarzącą się z blichtrem światowych maklerów. Sympatyczne i swojskie, dodają sylwetce wiele naturalnego uroku!

Akcesoria męskie w sklepie Gogolfun to kompleksowe wyposażenie garderoby dla Niego. Stworzone w oparciu o klasyczną włoską modę z nowoczesnym powiewem designerskiej świeżości, nie bywają nigdy nudne, przewidywalne, ani niezauważalne.  Od wesołych bokserek po wzorzyste krawaty, nasze akcesoria dbają o Twoje  dobre samopoczucie każdego dnia!

Sortuj według:
Visualizzare produktów

Kravat

52,00 PLN

muche

60,00 PLN

Kravat

39,96 PLN

Krawat

39,96 PLN

Krawat

80,00 PLN

Krawat

39,96 PLN

Kravat

39,96 PLN

Krawat

39,96 PLN

Kravat

39,96 PLN

Kravat

39,96 PLN

Krawat

80,00 PLN

Szelki meskie

80,00 PLN

Krawat

39,96 PLN

Krawat

39,96 PLN