Wczytuję dane...

Marynarki męskie

Marynarki męskie to coś więcej niż tylko połówki garnituru! W swojej indywidualnej roli stają się one eleganckim okryciem wierzchnim, elementem semi-formalnego stylu, a także potencjałem dla kreowania swojego własnego, wyjątkowego stylu.

Marynarka męska jako taka nie posiada bowiem żadnego niezbędnego towarzysza. Nosi się ją do spodni od garnituru lub casualowych jeansów, a od Ciebie tylko zależy pomysł na złożenie „góry” i „dołu”. Kolory, fasony i desenie można mieszać tak kreatywnie, aby codziennie zaskakiwać świeżością!

Marynarki męskie to minimum elegancji, które obroni się przy bardziej formalnych okazjach w pracy czy życiu towarzyskim, ale jednocześnie strój, który nie jest peszący ani zbyt oficjalny. Arbitrzy dobrego stylu przekonują, że można je z równym powodzeniem nosić do jedwabnych koszul oraz bawełnianych T-shirtów; jako dodatek dobierając krawat lub… czapkę bejsbolówkę! Marynarka zarzucona na ramię stała się już wręcz sygnaturą dżentelmenów z kinematograficznym wdziękiem, a sam fakt, że można nią otulić zmarzniętą damę, czyni z niej naprawdę romantyczny element męskiej garderoby.

W Gogolfun oferujemy marynarki męskie klasyczne oraz sportowe wszystkie z najwyższej jakości materiałów, układających się swobodnie na różnego typu sylwetkach. Krawieckie mistrzostwo sprawia, że każdy detal – od kołnierzyka po mankiety - prezentuje się nienagannie, zarówno w wersji zapiętej, jak i swobodnie rozpiętej. Dla prawdziwych elegantów przygotowaliśmy przy tym szeroki wybór deseniów i stylów – od klasycznych odcieni kojarzących się z odpowiedzialnością i siłą, po fantazyjne marynarki w kratę, pasy, melanż, czy nawet autentyczny denim! Każdy dzień tygodnia może być warty innego podejścia!

Sortuj według:
Visualizzare produktów

Marynarki

356,00 PLN

Marynarka

356,00 PLN

Marynarki

356,00 PLN

Marynarka

356,00 PLN

Marynarki

359,96 PLN