Wczytuję dane...

Marynarki męskie

Marynarki męskie to coś więcej niż tylko połówki garnituru! W swojej indywidualnej roli stają się one eleganckim okryciem wierzchnim, elementem semi-formalnego stylu, a także potencjałem dla kreowania swojego własnego, wyjątkowego stylu.

Marynarka męska jako taka nie posiada bowiem żadnego niezbędnego towarzysza. Nosi się ją do spodni od garnituru lub casualowych jeansów, a od Ciebie tylko zależy pomysł na złożenie „góry” i „dołu”. Kolory, fasony i desenie można mieszać tak kreatywnie, aby codziennie zaskakiwać świeżością!

Marynarki męskie to minimum elegancji, które obroni się przy bardziej formalnych okazjach w pracy czy życiu towarzyskim, ale jednocześnie strój, który nie jest peszący ani zbyt oficjalny. Arbitrzy dobrego stylu przekonują, że można je z równym powodzeniem nosić do jedwabnych koszul oraz bawełnianych T-shirtów; jako dodatek dobierając krawat lub… czapkę bejsbolówkę! Marynarka zarzucona na ramię stała się już wręcz sygnaturą dżentelmenów z kinematograficznym wdziękiem, a sam fakt, że można nią otulić zmarzniętą damę, czyni z niej naprawdę romantyczny element męskiej garderoby.

W Gogolfun oferujemy marynarki męskie klasyczne oraz sportowe wszystkie z najwyższej jakości materiałów, układających się swobodnie na różnego typu sylwetkach. Krawieckie mistrzostwo sprawia, że każdy detal – od kołnierzyka po mankiety - prezentuje się nienagannie, zarówno w wersji zapiętej, jak i swobodnie rozpiętej. Dla prawdziwych elegantów przygotowaliśmy przy tym szeroki wybór deseniów i stylów – od klasycznych odcieni kojarzących się z odpowiedzialnością i siłą, po fantazyjne marynarki w kratę, pasy, melanż, czy nawet autentyczny denim! Każdy dzień tygodnia może być warty innego podejścia!

Sortuj według:
Visualizzare produktów
Promocja

Marynarka

400,00 PLN
636,00 PLN
Oszczędzasz 236.00 PLN
Promocja

Marynarki

284,80 PLN
356,00 PLN
Oszczędzasz 71.20 PLN
Wyprzedaż

Marynarka

178,00 PLN
356,00 PLN
Oszczędzasz 178.00 PLN

Marynarki

356,00 PLN

Marynarka

356,00 PLN
Wyprzedaż

Marynarki

179,98 PLN
359,96 PLN
Oszczędzasz 179.98 PLN