Wczytuję dane...

Garnitury męskie

Garnitury męskie to esencja dżentelmeńskiej elegancji. Oficjalne i zdecydowanie poważne, potrafią być jednak również największą ozdobą mężczyzny i podkreśleniem jego osobistego stylu. A dobrze dobranych modeli trzeba mieć co najmniej kilka!

Czy męskie garnitury nie są jednak nudne i monotonne? Wręcz przeciwnie! W ofercie sklepu Gogolfun można znaleźć modele zaskakujące różnorodnością i unikalnym charakterem. Do najgorętszych wieczorowych propozycji należą oczywiście smokingi, które otworzą Ci drzwi na największe gale i uroczystości. W połączeniu z białą koszulą i wykwintną muchą kreują one image mężczyzny, który ma świat w zasięgu ręki.

Na biznesowe okazje i rodzinne uroczystości polecić można garnitury slim fit oraz klasyczne garnitury męskie o jednolitej tonacji kolorystycznej. Wybór między szarościączernią, granatem czy niesbieskim zależy od osobistego temperamentu i fizjonomii – każdy czuje się lepiej w innym zestawie barw. Gdy ranga wydarzenia tego wymaga, warto postawić na garnitur trzyczęściowy obejmujący również kamizelkę – dzięki niej nawet z rozpiętą marynarką wyglądasz stosownie i stylowo.

Ale Goglofun to także propozycja dla panów obdarzonych fantazją, dystansem i dobrym humorem. Im polecić można garnitury męskie slim oraz bardziej awangardowe garnitury w kratę czy paski, które wprowadzają nieco lekkości do codziennej elegancji. Zestawione z krawatem i chusteczką w butonierce obronią się na ślubie czy ważnej naradzie, ale w połączeniu z casualową koszulką polo będą doskonałym strojem na elegancką randką czy biznesowe spotkanie towarzyskie.

Sortuj według:
Visualizzare produktów

Garnitur

596,00 PLN

Garnitury

596,00 PLN

Garnitury

596,00 PLN

Garnitury

300,00 PLN

Garnitury

300,00 PLN

Garnitury

300,00 PLN