Wczytuję dane...

Swetry damskie

Swetry damskie to szeroka kategoria odzieży wykonanej z dzianiny i budzącej najprzyjemniejsze ze skojarzeń. Miękkie, ciepłe, wygodne i otulające swetry, towarzyszą nam w mroźne poranki i chłodne letnie wieczory, a wiele z nich ma wręcz wartość emocjonalną.

Tradycyjnie swetry plecione były ręcznie z wełny, ale współczesna moda wymogła zamianę rękodzieła na pracę fabryczną. Dzięki temu możemy otulać się dzianinami najprzeróżniejszej grubości i gęstości splotu, a przede wszystkim trwałymi i przyjemnymi dla skóry. Domieszki syntetycznych włókien udoskonaliły bowiem dziewiarstwo, a swetry damskie stały się tak przyjemne dla ciała jak bawełna. Nic dziwnego, że wiele kobiet nosi je bezpośrednio na nagie ciało!

Swetry damskie w swojej różnorodności obejmują klasyczne modele wkładane przez głowę i funkcjonujące jako górna część codziennej stylizacji – obok jeansów czy spódnicy. Te grubsze, wykończone golfem, sięgają często za biodra, stając się doskonałym dopełnieniem dla modnych legginsów i jednocześnie sposobem na przeżycie zimy. Poza tym, ogromną popularnością cieszą się kardigany, czyli swetry damskie rozpinanena guziki, zamek błyskawiczny, czy zwykły pasek. Owa luźna, otwarta forma czyni z nich najwygodniejsze okrycia wierzchnie do domu czy na spacer. Z kolei najelegantsze swetry damskie bez trudu odnajdą się jednak również w bardziej formalnych stylizacjach, zwłaszcza, jeśli połączymy je z kołnierzykiem koszuli.

W Gogolfun proponujemy modne swetry damskie renomowanych marek, chełpiących się oryginalnym designem i perfekcyjnym wykonaniem.

Sortuj według:
Visualizzare produktów

Sweter damski

180,00 PLN

Sweterek

140,00 PLN

Sweterek

140,00 PLN

Sweterek

140,00 PLN

Sweterek

140,00 PLN

Sweterek

140,00 PLN

Sweterek

140,00 PLN

Sweterek

140,00 PLN

Sukienka

180,00 PLN