Wczytuję dane...

T shirt damskie

T-shirt damskie nie są wymogiem elegancji, ale doskonałego samopoczucia! Wygodne i miękkie, pozwalają kobiecie poczuć się swobodnie i beztrosko, co w najeżonej wymogami i trendami dzisiejszej modzie jest prawdziwym oddechem wolności!

Bawełniane t-shirty dla kobiet to oczywiście odwzorowanie koszulkowej mody męskiej, tyle że z poprawką na damską fizjonomię. W sklepie Gogolfun znajdziesz więc modele skrojone z myślą o figurze płci pięknej, które pomimo luźnego fasonu będą się wdzięcznie układać. T-shirt damski w noszeniu gwarantuje przy tym absolutny komfort, oddychalność oraz łagodność dla skóry. Bawełna nie powoduje bowiem alergii i może być noszona nawet przez osoby wrażliwe.

W Gogolfun proponujemy t-shirty damskie prosto ze słonecznych Włoch. Dominuje jasna kolorystyka atrakcyjnie podkreślająca opaleniznę, a przy tym uniwersalnie dopasowująca się do innych barw. Kolorowe napisy, a także zdobne biżuteryjne aplikacje czynią ze zwykłej koszulki prawdziwy krzyk mody, nie raz rozśmieszając, intrygując bądź wręcz bulwersując!

T-shirt damski to prawdziwy „must have” w każdej damskiej szafie. Noszony po domu staje się uosobieniem doskonałego samopoczucia, a może być nawet modnym strojem do spania! W akompaniamencie szortów czy legginsów t-shirty są doskonałą stylizacją na czas rekreacji i sportu, sprawiając, że będziesz czuć się atrakcyjnie nawet podczas męczącego treningu. Ale nasze designerskie t-shirty dla kobiet to także element casualowej mody na wysokim poziomie – można je nosić do jeansów, spódnic czy nawet eleganckich spodni z paskiem!

Sortuj według:
Visualizzare produktów

T-shirt

80,00 PLN

T-shirt

80,00 PLN

T-shirt

80,00 PLN

: T-shirt

80,00 PLN

T-shirt

80,00 PLN