Wczytuję dane...

Torebki

Torebki damskie to dodatki modowe, bez których żadna kobieta nie wyobraża sobie życia. Mamy ich zwykle w szafie po kilka modeli, a zdaniem większości pań, zbyt wiele mieć doprawdy nie sposób! Są bowiem torebki wizytowe, na ramię, duże, sportowe….

W sklepie Gogolfun proponujemy eleganckie torebki inspirowane cenionym na całym świecie włoskim designem. Śmiałe wzornictwo odzwierciedla zarówno najnowsze trendy, jak i klasyczne kanony, które nigdy nie wychodzą z mody. Szczególną uwagę przywiązujemy do małych luksusowych torebek będących symbolem kobiecości. Idealnie pomieszczą one portfel, telefon, puderniczkę i szminkę, będąc przy tym prawdziwą ozdobą wieczorowej kreacji.

Damskie torebki pełnią rolę porównywalną z biżuterią. Przewieszone przez ramię ożywiają sukienkę czy marynarkę, stanowiąc jednocześnie dopełnienie dla eleganckich butów oraz paska. Oprócz uniwersalnej czarnej klasyki ogromną popularnością cieszą się modele błyszczące niczym klejnoty – ze złotem, srebrem, brokatem oraz fantazyjnymi aplikacjami. Rolę pasków pełnią często metaliczne łańcuszki doskonale prezentujące się na szlachetnych tkaninach okryć, jak i nagiej skórze odsłoniętych ramion.

Torebki oferowane w sklepie Gogolfun to propozycja dla kobiet sukcesu, lubiących wyróżniać się spośród tłumu i dbających o każdy detal stylizacji. Oprócz modeli godnych największych gali i najbardziej ekskluzywnych kreacji wieczorowych, oferujemy również torebki zaprojektowane z poczuciem humoru i modnym dystansem do rzeczywistości. Bo charyzmatyczne akcesoria to doskonały sposób na ekspresję własnego, unikalnego „ja”!

Sortuj według:
Visualizzare produktów
Wyprzedaż

torebka damska

100,00 PLN
216,00 PLN
Oszczędzasz 116.00 PLN
Wyprzedaż

Torebka damska

100,00 PLN
199,96 PLN
Oszczędzasz 99.96 PLN
Wyprzedaż

torebka damska

100,00 PLN
199,96 PLN
Oszczędzasz 99.96 PLN
Wyprzedaż

Torebka damska

100,00 PLN
199,96 PLN
Oszczędzasz 99.96 PLN
Wyprzedaż

torebka damska

100,00 PLN
180,00 PLN
Oszczędzasz 80.00 PLN